Upisi na Sveučilišni prijediplomski studij Matematika

Sveučilišni prijediplomski studij Matematika u trajanju od tri godine (prvostupnik matematike)

Temeljem Odluke Senata Sveučilišta u Rijeci od 21. ožujka 2023. godine, Sveučilište u Rijeci objavljuje Natječaj za upis u I. godinu sveučilišnih prijediplomskih, sveučilišnih integriranih prijediplomskih i diplomskih studija te stručnih prijediplomskih studija Sveučilišta u Rijeci i njegovih sastavnica u akademskoj godini 2023./2024.

Upisi u 1. godinu sveučilišnog prijediplomskog studija Matematika provodit će se online putem web aplikacije. Pristupnici će u svoj pretinac e-pošte dobiti upute za upis i poveznicu za internetsku aplikaciju.

Upisi će se provoditi online putem web aplikacije. Upute za pristup aplikaciji, popis dokumenata potrebnih za upise te podatci za uplatu troškova upisa i participacije u školarini objavljeni su u nastavku i kao i na web stranici Studentske službe.

•
  • Ljetni upisni rok: 20. srpnja 2023. godine
  • Jesenski upisni rok: 20. rujna 2023. godine
  •

Upute popis dokumenata potrebnih za upise te podatci za uplatu troškova upisa i participacije u školarini za upis u prvu godinu sveučilišnog prijediplomskog studija Matematika u ak. god. 2023./2024. u ljetnom roku.

VAŽNO! Svjedodžbe o položenoj državnoj maturi dostavit će se početkom nastave, ako se iste izdaju nakon upisa.

PRIPREMNI SEMINAR IZ MATEMATIKE

Mole se kandidati koji su prijavili mail prilikom prijave na državnu maturu s domenom skole.hr (npr. Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.) da se jave Evidenciji studentske službe na e-mail ili telefon i dostave drugu mail adresu (npr. Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.).

Upis je moguć za kandidate koji na rang listi imaju upisni broj.

Pristupnik treba obaviti prijavu upisa koristeći internetsku aplikaciju počevši 19. srpnja 2023. od 18:00 do 23:59 sati. Upis se obavlja isključivo 20. srpnja 2023. od 8:00 do 14:00 sati te kandidati moraj biti online i slijediti korake.

Za sva pitanja u vezi postupka upisa možete se obratiti Studentskoj službi na brojeve telefona +385 51 584 771; +385 51 584 772 ili elektroničkom poštom Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

Preuzmite datoteke:

1. slika_potpis.jpeg.

Skenirajte Vašu sliku i potpis, spremite na računalo te jednim od programa za uređivanje slika (npr. MS Paint) zalijepite sliku i potpis u za to predviđena polja te spremite u istom obliku (slika_potpis.png).

___________________________________________________

Na ovoj poveznici:  Ispunite sportski obrazac (obvezno)

___________________________________________________

Nakon uspješnog aktiviranja AAI@EduHr  korisničkog računa potrebno se prijaviti na “STUDOMAT” kako bi ažurirali svoje osobne podatke (dostupno od 20.07.2023. do 30.09.2023.):

UPUTEPrijava_na_studomat_za_ ažuriranje osobnih podataka

Naziv Razred Plasman Vrednovanje
Državno natjecanje iz matematike 1.-4. razred sudjelovanje izravan upis
Državno natjecanje iz fizike 1.-4. razred sudjelovanje izravan upis

Upisna kvota za upis na preddiplomski studij Matematika je 45.