Studiraj nastavnički diplomski studij Matematika u dijelu radnog vremena

Od akademske godine 2017./2018. na Fakultetu za matematiku Sveučilišta u Rijeci moguće je Diplomski sveučilišni studij Matematika - smjer nastavnički, pohađati u dijelu radnog vremena (izvanredni studij).

Ovaj diplomski studij mogu upisati prvostupnici koji su završili preddiplomski studij matematike ili srodni preddiplomski studij na bilo kojem od hrvatskih ili inozemnih sveučilišta, pri čemu su zadovoljili jedan od sljedećih uvjeta:
a) Pristupnici koji su završili sveučilišni preddiplomski studij i pritom stekli minimalno 125 ECTS bodova iz matematičkih kolegija,
b) pristupnici koji su završili sveučilišni preddiplomski studij i pritom stekli minimalno 110 ECTS bodova iz matematičkih kolegija i položili provjeru znanja koju u tu svrhu organizira Fakultet za matematiku.

Plan i program studija